Дата и час: 15 Май 2021, 17:02

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 390 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 39  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2013, 11:37 

По мое мнение в СПАРТАК трябва да играе, този който заслужава и се раздава на терена ! Видя, се, че само с МЕСТНИ кадри не става, от октомври нямаме победа, пълен позор и сезона е на път да иде на кино ... Още повече, че зимата когато не се знаеше какво ще се случва с отбора, така наречените "ПАТРИОТИ" говореха по телевизията как ще си търсят нови отбори и т.н. НИЩО С КОЕТО ДА ПОКАЖАТ ПОНЕ МАЛКО, ЧЕ ИМ ПУКАШЕ ЗА СПАРТАК. За това нека да се действа без САНТИМЕНТИ, кой бил от Плевен, кой спи на стадиона, кой спи в Анаконда, и ръководството да прецени кой да играе !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2013, 16:46 

Днес е имало доста размествания в ръководния състав. Знае ли се кога ще излезе официална информация?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2013, 16:47 

Надявам се до края на деня да ни информират какво е станало днес :!: веднага ще бъде качена информацията в сайта

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2013, 23:03 
Аватар

SPFC1919 написа:
По мое мнение в СПАРТАК трябва да играе, този който заслужава и се раздава на терена ! Видя, се, че само с МЕСТНИ кадри не става, от октомври нямаме победа, пълен позор и сезона е на път да иде на кино ... Още повече, че зимата когато не се знаеше какво ще се случва с отбора, така наречените "ПАТРИОТИ" говореха по телевизията как ще си търсят нови отбори и т.н. НИЩО С КОЕТО ДА ПОКАЖАТ ПОНЕ МАЛКО, ЧЕ ИМ ПУКАШЕ ЗА СПАРТАК. За това нека да се действа без САНТИМЕНТИ, кой бил от Плевен, кой спи на стадиона, кой спи в Анаконда, и ръководството да прецени кой да играе !

За две седмици се срещнах няколко пъти с футболистите, имахме разговори и с всеки един поотделно. Исках да разбера как така, есента същите момчета играят добре, а сега не се получава. Чух най-различни мнения и си направихме съответните изводи. Спешно ще търсим 2-3 момчета, но искам да ви кажа, че никак не е лесно, по простата причина, че всеки, който става е записал вече поне един мач за друг отбор и не може да бъде картотекиран. Основната тежест до края на сезона ще падне върху сегашните играчи и дано да сме успели да ги успокоим и да мислят само за победата в предстоящите мачове и за нищо друго, а за догодина, дай боже в А група, се мисли от сега.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2013, 11:17 
Аватар

Kiril Todorov написа:
Прав си, но не искам да коментирам въпроси, които са само и изключително от компетенцията на спортно техническото ръководство, но искам да ви успокоя, че ще направим всичко зависещо от нас да привлечем необходимите нови попълнения. Добре дошла е тази пауза в първенството и вече се водят необходимите разговори. Надявам се в понеделник Стефан Колев да може да започне пълноценни тренировки и вие да можете да видите и новите момчета.

Kiril Todorov написа:
За две седмици се срещнах няколко пъти с футболистите, имахме разговори и с всеки един поотделно. Исках да разбера как така, есента същите момчета играят добре, а сега не се получава. Чух най-различни мнения и си направихме съответните изводи. Спешно ще търсим 2-3 момчета, но искам да ви кажа, че никак не е лесно, по простата причина, че всеки, който става е записал вече поне един мач за друг отбор и не може да бъде картотекиран. Основната тежест до края на сезона ще падне върху сегашните играчи и дано да сме успели да ги успокоим и да мислят само за победата в предстоящите мачове и за нищо друго, а за догодина, дай боже в А група, се мисли от сега.

И след последния коментар на г-н Тодоров, че разговарял няколко пъти с всеки един от футболистите не издържах.

Г-н Тодоров, Вие след като гръмко влязохте във форума с цветя и фанфари относно базата на Лудогорец и написахте не малък ферман как сте се интересувал с какви средства и по какъв начин е постигнато всичко това, не можахте ли да се позаинтересувате колко футболни отбора имат психолози на щат към клуба ? Може би Вие сте щатния психолог на Спартак Плевен ?

След като всъщност не може да коментирате спортно-технически въпроси, как така Ви се позволява да правите психо картина на играчите и да се опитвате да им влияете ?

Още няколко въпроса имам към Вас. Вие като давате съвети на общината в която може би живеете или не живеете, къде всъщност живяхте през последните години ? А за кого гласувахте ?
Вашите изказвания са като на парашутист и лично моята оценка е че ПФК Спартак Плевен не го чака нищо добро с Вас !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2013, 12:00 
Аватар

Аз няма да отговарям на лични въпроси, защото те не касаят Спартак. Спартак го имало и преди аз да работя за клуба, ще го има и след като аз напусна. Въпроса е, когато аз дойдох в клуба беше, да го има ли Спартак в професионалния футбол или не. Е за радост на всички плевенчани го има, и ще се бори за промоция в А група, а това за кого съм гласувал, дали съм гласувал и къде живея няма никакво значение и не вярвам да интересува някого. Това, което интерсува спортната общественост е да има силен Спартак и да наблюдаваме срещите му от нормален стадион. Дребните лични закачки няма да попречат на това.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2013, 12:27 

Г-н Тодоров, смятате ли, че един футболист ако е бил до 1-2 часа през ноща по клубове и кръчми, на другия ден ще бъде пълноценен в тренировките или в даден мач, кога в отбора ще се започне да се спазва спортен режим ?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2013, 13:47 
Аватар

Не смятам, и точно и поради тази причина ми хареса концепцията на Стефан Колев за подготовката и учебно-трнировъчния процес. Нашите футболисти са със статут на професионални състезатели и като такива от тях ще се изисква професионално отношение към работата за което им се плаща.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2013, 17:51 

Не съм много сигурен дори и да влезем в тая така бленувана от всички А група, че ще успеем да покрием изисквнията по отношение на материалната база! Стадиона е в плачевно състояние с малки изключения на сектор А! Едва ли руснака ще налее милиони да ремонтира основно стадиона , така че да вземем лиценз за А група, при положение че даже не му е даден на концесия! А да не говорим въобще че дълбоко се съмнявам че ги има изобщо тези пари! 8-)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2013, 01:04 

Киро киро аз ти се чудя на акъла в какво си се забъркал играй си там покера,несесърдичовече ли там какво си играеш ,ми си тръгнал с футбол да се разправаш :lol: .Ти и футбол е все едно хвърчило и совалка,само замазвате очите на хората и лъжете.То не бяха автобуси за по 200000 евро не бяха А групи не беше чудо,само да ти кажа По точно на цялото ръководство че ще ви държим отговорни за представянето на отбора и за всички което казвате а не изпълните.Да не се чудите защо върху вас валят камъни на трибуните :twisted:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 390 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 39  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа