Дата и час: 15 Май 2021, 15:20

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 390 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 39  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2013, 09:29 
Аватар

Kiril Todorov написа:
Аз няма да отговарям на лични въпроси, защото те не касаят Спартак. Спартак го имало и преди аз да работя за клуба, ще го има и след като аз напусна. Въпроса е, когато аз дойдох в клуба беше, да го има ли Спартак в професионалния футбол или не. Е за радост на всички плевенчани го има, и ще се бори за промоция в А група, а това за кого съм гласувал, дали съм гласувал и къде живея няма никакво значение и не вярвам да интересува някого. Това, което интерсува спортната общественост е да има силен Спартак и да наблюдаваме срещите му от нормален стадион. Дребните лични закачки няма да попречат на това.

Къде видя лични въпроси, пич ? Почвам на Ти, щото не заслужаваш уважение. Идваш тука и почваш да си бълваш брътвежите. Ненужен си ако няма какво да кажеш, разбра ли ?!

Прочитай по няколко пъти коментарите ако трудно асимилираш въпросите и мненията. Ще бъдете гледани под лупа за всяко едно действие, това не е игра и ако пак излъжете феновете ще си носите последствията.

Аре че ми писна от измекяри и парашутисти...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2013, 11:31 

В днешния брой на Меридиан Мач има голямо интервю с Доктор Менгеле - Стефан Колев

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2013, 14:31 
Аватар

Ultra Spartak написа:
Твърдо против съм безплатните автобуси за феновете :!: ,като мога да дам доста лоши примери!Хубава е тази инициатива на господин Тодоров,но според мен трябва да се плаща поне символична сума.Всеки обичащ отбора и имащ желание да посети мача ще си плати (символична сума) за да е на гостуването.И преди е имало безплатни екскурзии и се нагледахме,как част от хората даже не отиват на мача :!: ами се разхождат примерно из София или използват превоза за да превозят багаж :!: :? Прелагам г-н Тодоров да се свърже тази седмица с хората от агитката,които движат тези неща и те да организират автобуса за Шумен :!: :!: :!:

Absoliutno sum saglasen s Ultra Spartak !!!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2013, 14:34 
Аватар

Posledniq primer - Bansko,imashe turisti,koito izobshto ne doidoha na macha,a se razhodiha iz kurortniq grad !!!! (izvinqvam se za latinicata)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2013, 20:27 
Администратор
Аватар

Само не разбирам защо трябва да плюете 'Киро' и новото ръководство. Май някои птички им секна солото в хора и сега като ощипани госпожици реват. И 'Киро' ще го псуваме, но стига да си го заслужи. За сега лошо не сме видели, не виждам смисъл от нападки. Нито ще е вечно в Спартак, нито някой го интересува дали си харчи парите по курви, за хазарт, за сладоледи или за личната си колекция от червенобузи костенурки. Нас ни интересува Спартак да върви на горе, уредените мачове да са минимум и то не като до сега уреждани и манипулирани със срамни резултати!
Май е време за катинар на тая тема ми се струва...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2013, 21:29 

@Мармот това, че двама души имат някакви лични противоречия с Кирил Тодоров не трябва да е причина за катинар на темата. Тук както никога до сега има възможност за феновете на пряка комуникация с ръководството на отбора, която не трябва да бъде прекъсвана.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2013, 21:37 
Аватар

Тия,които плюят кой знае какви мишки са,та дори и на мач не идват!Искам да пожелая успех на новото ръководство и нека най-сетне да се окажат правилните хора и Спартак да е там,където му е мястото!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2013, 22:16 
Аватар

Тия дето плюят преди да са започнали новите хора и Мауриньо да дойде пак няма да са доволни така че игнор на такива като тях и право напред.Успех на новото ръководство!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2013, 10:01 

Опитът на ръководството да има обратна връзка с феновете е много добра инициатива и това плюене и мразене без никаква причина просто убива комуникацията. Най-малкото е недостойно да си анонименин и да плюеш някой, който е излязъл и пише с името и снимката си.
Призовавам г-н Тодоров да не се отказва да пише тук, защото повечето хора се интерсуваме от мнението му и не бихме си позволили да плюем някой бе никаква причина (какъвто е случая).

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2013, 11:11 
Администратор

И аз мисля, че е редно привържениците на Спартак да дадат време на новото ръководство да се докаже. Естествено, всеки може да си има едно наум и собствено мнение. Но може би не е добре точно сега да се нагнетява напрежение около клуба. Подкрепям мнението, че е хубаво да има по-активна комуникация между ръководството и феновете. Дано и пресконференциите станат практика.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 390 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 39  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа