Дата и час: 10 Юли 2020, 00:59

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: АГИТКА
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2015, 20:08 
Администратор

Проблем е, че много от най-запалените фенове на практика не са агитка. Присъстват в сектора, имат фенартикули, но не се включват в песните и скандиранията всеки път. На мача със Славия се получи добре, но не и с Локо (ГО). Мисля, че всеки трябва да си даде сметка, че сме малко и да се включи. Тази критика е към по-опитните фенове, към които се числя и аз. По-младите пък трябва да разберат, че 90 мин. неистова подкрепа е ненужна. Често песните на агитката не следват развоя на мача, настроението на терена... Именно заради това някои хора не се включват активно в подкрепата.

Мисля, че трябва да се направи една среща на феновете и да се разберем за някои принципни неща. Може би не на маса, защото ще сме повечко.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2015, 11:37 

getsov написа:
.....

Мисля, че трябва да се направи една среща на феновете и да се разберем за някои принципни неща. Може би не на маса, защото ще сме повечко.

Аз също съм на мнение, че задължително трябва да направим среща и то в най-кратки срокове. И за слепите е видно, че нещата не вървят както на трибуните, така и на терена. Ясно е, че има много причини за това и именно за това тази среща е наложителна. Може би на някоя тренировка в края на седмицата?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2015, 21:09 
Аватар

https://youtu.be/y0rCqqHo6kQ Какво се случва на трибуните, когато отбора ти губи с 0-4..Достойно за уважение.
Дали трябва да подкрепяме отбора само когато бие или е много важен мач ? А през останалото време да чоплим семки, да разказваме кой на коя го е набил, кой с кой се е напил, кой какво е...Стадиона не е за това ! Както казах и в другата тема, не намирам за нормално цял мач да чоплиш семки и да отказваш да подкрепяш Спартак и на края да почнеш да скандираш „оставка“.Второто полувреме останахме 3-ма човека и не спряхме да пеем-няма да се откажем, но явно е нужна някаква промяна.@1919 го каза много точно.Видяхте за какво става въпрос в отсрещния сектор.Хората не са по-млади от вас, дори напротив.Те просто имат желание.Дори тези които не са толкова активни, са отишли при тях и са се събрали на едно място на гостуване-което при нас няма да се случи.Дори да не пеят активно, при някой скандирания се включват,което при нас също не се случва.А Горна е доста по-малък град от Плевен.Изводите всеки може да си ги направи сам за себе си.
Във форума колкото и да си пишем, нищо няма да се промени, ще говорим в събота.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2015, 21:26 

Съмнявам се дали няма да ти секне желанието и на теб, като разбереш как двама от любимците ни откриха фенклуба на Левски(София) в Плевен, няколко часа след поредната загуба в пъвенството :( Успех с инициативата, но за мен по-важна е промяната в ръководенето на клуба и съответно в треньорския екип, там е главния проблем, не във феновете!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2015, 21:56 
Аватар

Чух за Васко и Кристиян, че са ходили ?
Също така, чух и че на прибиране в тунела играчите са били псувани от всички в сектор А и Кристиян им е теглил една сочна..
Не ги оправдавам, но не е нормално да се отнасят така към хора които са се доказали като спартаклии.
Милата година беше модерно пък това:
Изображение
Кристиян беше в сектора на дербито с лилавите и пя рамо до рамо с нас.Не съм го виждал да ходи да подкрепя други отбори камоли в агитката, както и Васко.Както не са фенове на зелените турци,така и едва ли са някакви фенове на говедата.За тях просто думата фенщина не е уместна.Не е приятно това което се е случило,но защо бягаме от темата.Проблемите при нас не са по-малки..Отричането им не е причина да се смята, че не съществуват.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2015, 07:55 
Администратор

STORGO FIRM написа:
... Също така, чух и че на прибиране в тунела играчите са били псувани от всички в сектор А и Кристиян им е теглил една сочна. ...

Аз това го видях, но категорично играчите не са псувани от целия сектор "А". Имаше малка група хора, които си разменяха реплики с тях на висок тон, но такива "фенове" има всеки клуб. Неотдавна дори в Берое се оплакваха от наличието на т.нар. от тях "разбирачи", които са вечна крайна опозиция на всичко.

Според мен голяма част от напрежението идва от това, че и ние имаме разбирачи, които не спират да пълнят главите на хората с глупости. Не е започнало първенството, и един от тях ме гони да се хващаме на бас, че нашите щели да паднат от Пирин (Разлог) - имал сигурна информация. После пък имаше такава и за мача с Нефтохимик... Такива индивиди са безкрайно вредни, но отърване от тях няма!

На мача с Локо (ГО) накрая се изнервих и хванах за врата един от нашите "фенове" и му казах да млъкне - приятелски разбира се, защото се познаваме отдавна. Не може за последните 3-4 години това да ти е второто посещение на мач на Спартак, при положение, че не си мърдал от града, а да крещиш накрая "Оставка"!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2015, 15:45 
Аватар

В момента отборът ни се обиграва и тези псувни за напълно излишни от трибуните! Но сте прави-ВИНАГИ ще ги има (за жалост). Нека ВСИЧКИ ЗАЕДНО на следващия мач подкрепим момчетата, ТЕ СЕ НУЖДАЯТ ОТ ТОВА !!! Нека им покажем, че сме с тях в този труден момент! Млади, стари това е без значение! НЕКА ЗАСТАНЕМ ГОРДО ЗАД ТЕЗИ ЗНАМЕНА, КОИТО ЗАКАЧВАМЕ ОТПРЕД !! ТОВА СА НАШИТЕ ЗНАМЕНА, НАШАТА ЕМБЛЕМА, НАШИЯТ ЖИВОТ !!! НЕКА ВКАРАМЕ МАЛКО МОТИВАЦИЯ И НА ГОСПОДАТА СЪС СЕМКИТЕ !!! ПЪЛНА МОБИЛИЗАЦИЯ ЗА МАЧА, СПЕЦИАЛНО ОТ ПЛОВДИВ СИ ИДВАМ ЗА ВСЕКИ ДОМАКИНСКИ МАЧ !!!

СПАРТАК ПЛЕВЕН ДО ПОСЛЕДЕН ДЪХ! 1919

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2015, 18:50 

Такива индивиди има навсякъде. При нас е още по-странно дори. Последният мач смачкахме Локо Мездра с 3-0 без да се напрягаме и на 30% от това, което можем. При всеки неуспешен пас или докосване се чуваше едно "еееееей", "офффффф", "няма ли да играете днес, ве" и тем подобни. И това при все, че мачът си го взел и просто доиграваш, за да се спасиш от контузии. След 0-0 в Русе с Панагюрище се чуваха "еми, ето, това им беше на нашите, напънаха се и сега почват да продават". Просто не знам тея хора какво очакват от нашите отбори. Барса и Реал не винаги имат ден, какво остава за Дунав и Спартак... Ебаси конете с капаци, жените не са им пускали от сумати време и решили да си излеят енергията на стадиона, понеже там за 90 минути всички стават равни...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2015, 16:52 
Аватар

Напълно си прав. Не може целия минал сезон да подкрепят момчетата, понеже мачкахме наред, а сега като не са свикнали да губим, да си изливат целия гняв върху футболистите! Винаги ще има такива папагали. Но нека да обърнем малко внимание на сектора, защото нещата наистина са критични.. Личното ми мнение (без да обиждам никого) е, че не трябва да се забиваме в ъгъла на сектора, защото отсреща изглеждаме доста смешно. Няма значение, че ако сме горе, ще сме на едно с другите хора, това да не би да ги кара да пеят..?!? Най-добре е да сме по средата, дори и да сме 5, 10 или 15, поне да сме по средата като ядро! НЕКА ВСИЧКИ, КОИТО ОБИЧАТ СПАРТАК, ДА СЕ СЪБЕРАТ ПО СРЕДАТА НА СЕКТОРА И ДА ПОДКРЕПЯТ ОТБОРА ДО КРАЙ !!! РЕЗУЛТАТА НЕ Е ОТ ЗНАЧЕНИЕ, НАСТРОЕНИЕТО В СЕКТОРА ТРЯБВА ДА Е НА СУПЕР НИВО, ЗА ДА МОЖЕ И ФУТБОЛИСТИТЕ ДА СА НА СЪЩОТО! ТРЯБВА ДА ИМА СИНХРОН МЕЖДУ ФЕНОВЕТЕ И ОТБОРА, ЗАТОВА ВСИЧКИ НА МАЧА !!! СПАРТАК ПЛЕВЕН СЕ ПОДКРЕПЯ 90 МИНУТИ, А НЕ ПОЛОВИНАТА СТАДИОН ДА ПОЧНЕ ДА СЕ ИЗПРАЗВА В 85 МИНУТА.

СПАРТАК ПЛЕВЕН ДО ПОСЛЕДЕН ДЪХ !!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2015, 12:16 
Аватар

Също искам да добавя, че има доста двойни фенове в сектора-не визирам имена! Тези хора са напълно излишни според мен, не искам да обидя никого, но съм убеден, че доста хора са на моето мнение! Да си плямпат за левски и цска в Софее! Нали сме футболен град, нека ГО ДОКАЖЕМ !!!

И отделно от това, мисля, че тази тема е най-подходяща за това - Ще направим ли някое гостуване този сезон, или ще си останем с гостуването в село ловеч?!? Интересно ще е да направим едно до Горна следващия полусезон, а защо не и на Дунав (мисля, че се пада на 21 ноември, п.с-тогава имам Рожден ден с още едно момче от STORGO FIRM, ние сме си казали, че ще отидем дори и да сме само ние! )

СПАРТАК ПЛЕВЕН ДО ПОСЛЕДЕН ДЪХ !!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа