Дата и час: 05 Юни 2020, 23:55

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 145 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 04 Окт 2016, 15:39 
Администратор

Иначе хубав проект наистина. Стадионът не е схлупен като този в Ловеч, а решението за осветление под козирките е ново за България (поне за съществуващите стадиони). Последноно ме кара да се замисля къде ще са останалите осветителни тела при еализацияна само на I етап. Интересно е дали сегашният сектар "А" ще бъде съборен или само ще бъде обновен. Може би второто и заради това крайната цена е сравнително ниска.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Окт 2016, 17:27 

Проекта наистина изглежда страхотно - отделен въпрос е дали ще бъде реализиран до край във този му вид, както са го представили! На мен лично ми се струва, че тия 15 млн. лева са малко за нов стадион, не знам как са го изчислявали/може би заради това че сектор А няма да се бута изяло /. Сега идва ред на по-важното нещо - от къде ще се намерят тези милиони?! Колкото и да просим от държавата няма как да се отпусне цялата сума, а ще трява и общината да заложи някакви средства в бюджета, както и външни инвестиции! Дано стане някой ден!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Окт 2016, 19:41 
Администратор

Обърнахте ли внимание, че под новия сектор "В" е средвидена покрита лекоатлетическа писта? Такава има на стадион "Ивайло".

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Окт 2016, 20:23 
Аватар

getsov написа:
Обърнахте ли внимание, че под новия сектор "В" е средвидена покрита лекоатлетическа писта? Такава има на стадион "Ивайло".

Ние да го докараме поне първия етап да направим пък за другите етапи ми се струва, че в най-добрия случай ще бъде полекичка във времето-.....тия леки атлетики и простотии слабо вълнуват повечето хора...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2016, 12:40 
Администратор

Разбрах, че на презентацията на проекта на стадиона са подчертали, че най-вероятно ще се мине на вариант зоаосветление на пилони. Така ще може да се изгради цялото още на първи етап, а е и по-лесно за поддръжка. За съжаление не всичко казано в залата е отразено от медиите.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2016, 20:38 

Някой да знае всичко,което са казали на пресконференцията.че я изпуснах

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2016, 17:58 

Днес на контролата с Локо ГО на стадион "Белите орли" бях изненадан от наличието на изградено осветление. Осем стълба, всеки от които с по четири модерни осветителни тела. Какво се случи с продажбата на стадиона от частен съдебен изпълнител е загадка, обявата от продавача е свалена. Още по-голяма загадка е, кой е новият собственик и какво мисли той да прави със стадиона.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2016, 18:35 
Аватар

stivan_fan написа:
Днес на контролата с Локо ГО на стадион "Белите орли" бях изненадан от наличието на изградено осветление. Осем стълба, всеки от които с по четири модерни осветителни тела. Какво се случи с продажбата на стадиона от частен съдебен изпълнител е загадка, обявата от продавача е свалена. Още по-голяма загадка е, кой е новият собственик и какво мисли той да прави със стадиона.

Да има изградено осветление с осем стълба и чух, че тия по четири тела на стълб няма да са достатъчни и май ще слагат по още 2 и 4 на стълб. Още не работи това осветление, но бях и аз приятно изненадан. На първо време може би ще върши работа за вечерни тренировки.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2016, 17:12 

Вчера на мача с Несебър, чух от зам. кмета по спорта Иван Кюлджийски, че напролет трибуна Слънчев бряг се гъта, и започва строеж на нова трибуна, която става официална. :D :D :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2016, 08:30 

gergov написа:
Вчера на мача с Несебър, чух от зам. кмета по спорта Иван Кюлджийски, че напролет трибуна Слънчев бряг се гъта, и започва строеж на нова трибуна, която става официална. :D :D :D

А пари за това начинание откъде?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 145 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа